Приватне підприємство BOYKO SPORT Україна

Приватне підприємство BOYKO SPORT Україна

Приватне підприємство BOYKO SPORT Україна

Приватне підприємство BOYKO SPORT Україна з 1994 року виробляє спорядження для боксу, боротьби та єдиноборства.

Творчий підхід до конструювання і виробництва, проведення ретельних випробувань зразків, вибір кращих матеріалів, традиції і висока кваліфікація персоналу допомагають нам виробляти вироби, які відповідають світовим стандартам.

Трирічна гарантія, яку ми даємо на все професійне спорядження для боксу, свідчить про його відмінній якості.

На боксерських рингах, килимах для боротьби і татамі нашого виробництва, проводяться республіканські і міжнародні змагання всіх рівнів.

Нашим снарядів для боксу і єдиноборства віддають перевагу багато провідних клубів і секції, а також видатні спортсмени, серед яких чемпіони України, Європи, світу та Олімпійських ігор.

З яких причин оснащення (бокс і єдиноборства) одного бренду набуває світову популярність, а продукція іншого виробника, незважаючи на всі рекламні виверти і нечуване вкладення коштів, відкочується на «задвірки» спортивної індустрії? Швидше за все, справа тут не стільки в витратах на брендування і «фарширування» екіпіровки і оснащення надсучасними «наворотами», скільки в професійному підході і ретельне тестування кожної моделі, що випускається. Коли виробник вкладає в обладнання для контактних єдиноборств душу, при цьому чудово розуміючи, що і для кого він виробляє, справа, без сумніву, йде на лад!

Саме таким виробником є ПП «BOYKO SPORT», яке функціонує на Україні з 1994 року. Спеціалізуючись на виробництві спорядження для боксу, боротьби та бойових єдиноборств, цей національний виробник вже встиг зарекомендувати себе не тільки на ринку боксерського обладнання України, а й далеко за її межами!

На сьогоднішній день під брендом BOYKO SPORT проводиться високоякісне оснащення для контактних єдиноборств, купити яке в інтернет магазині спортивного екіпірування «амуніції» вам пропонується в повному асортименті.

Відмінні риси спортивного обладнання BOYKO

Отже, пропонуємо докладніше познайомитися з устаткуванням та обладнанням, пропонованим боксерам і бійцям ПП «BOYKO SPORT». Перш за все, відзначимо особливості виробництва:

Серед особливостей продукції бренду BOYKO не можна не відзначити і такий факт: до тестування обладнання постійно залучаються професійні спортсмени, неодноразово сходів на вищі п'єдестали Олімпійських ігор, Чемпіонатів світу і Європи. Серед них - Олександр Усик і Василь Ломаченко, Сергій Харитонов, Георгій Зантарая та багато інших боксери і бійці міжнародного класу.

На сторінках інтернет магазину широко представлено боксерське і бійцівські обладнання BOYKO, купити яке ви зможете за цінами виробника!

Звичайно, перерахувати всі позиції боксерського обладнання BOYKO і оснащення для бойових єдиноборств досить важко. Не витрачайте час - перейдіть в наш розділ, підібрати і купити обладнання для боксу та єдиноборств BOYKO SPORT ви зможете прямо зараз!

total time: 0,1349 s query time: 0,0088 s queries: 21